Номер артикула
974399N
EAN8719493010671ед. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр400 mm
Товщина4 mm
Номер деталі виробника974399
ТипПлоська тверда
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуКруглий
Діаметр центрального твердого отвору55 mm
Кількість твердих отворів6
Діаметр кола твердих отворів70 mm
Діаметр твердих отворів6.5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Підходить для моделі машини/автомобіляEDX 6000, EDX 9000
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493010671 |
| Діаметр кріпильних отворів | 6.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 70 mm |
| Діаметр центрального кріпильного отвору | 55 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Зовнішній діаметр | 400 mm |
| Номер артикула | 974399N |
| Номер деталі виробника | 974399 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | EDX 6000, EDX 9000 |
| Тип | Плоська тверда |
| Товщина | 4 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


