Номер артикула
KE0114
EAN871661675ед. вимірюванняу кожному
Напрям обертанняправая
Довжина290 mm
Висота152.5 mm
Ширина60 mm
Товщина15 mm
Кількість отворів1
Діаметр отворів19 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника950788
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87161068675 |
| Высота | 152.5 mm |
| Діаметр отворів | 19 mm |
| Довжина | 290 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE0114 |
| Номер деталі виробника | 950788 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





