Номер артикула
KE0115
EAN8716106130344ед. вимірюванняу кожному
Напрям обертаннявлево
Довжина290 mm
Висота152 mm
Ширина60 mm
Товщина18 mm
Кількість отворів1
Діаметр отворів19 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника954427
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106130344 |
| Высота | 152 mm |
| Діаметр отворів | 19 mm |
| Довжина | 290 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | вліво |
| Номер артикула | KE0115 |
| Номер деталі виробника | 954427 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 18 mm |
| Ширина | 60 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



