Номер артикула
6303100
EANЕд. вимірюванняу кожному
Напрям обертання- влево
- правая
315 mm
Ширина110 mm
Товщина12 mm
Діаметр отворів13 mm
Відстань між отворами80 mm
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника6303100
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр отворів | 13 mm |
| Довжина | 315 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Направление вращения | влево правая |
| Номер артикула | 6303100 |
| Номер деталі виробника | 6303100 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Відстань між отворами | 80 mm |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 110 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


