Номер артикула
KE0116C2
EAN87161063062ед. вимірюванняу кожному
Напрям обертанняправая
Довжина300 mm
Ширина60 mm
Товщина18 mm
Кількість отворів1
Карбідна пластинаДа
Кількість карбідних пластин2
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника954426
Інформація2 segments each tine
ліворуч / праворучЛівий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106306152 |
| Довжина | 300 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Інформація | 2 segments each tine |
| Карбідна пластина | Так |
| Количество карбидных пластин | 2 |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE0116C2 |
| Номер деталі виробника | 954426 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 18 mm |
| Ширина | 60 mm |
| вліво / вправо | Лівий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



