Номер артикула
KE0126C2
EAN8716106314430ед. вимірюванняу кожному
Напрям обертанняправая
Довжина350 mm
Ширина120 mm
Товщина15 mm
Кількість отворів1
Карбідна пластинаДа
Кількість карбідних пластин2
Підходить для марки машини/автомобіляAmazone
Номер деталі виробника6574300
Інформація2 segments each tine
ліворуч / праворучПравий
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106314430 |
| Довжина | 350 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Інформація | 2 segments each tine |
| Карбідна пластина | Так |
| Количество карбидных пластин | 2 |
| Кількість отворів | 1 |
| Направление вращения | права |
| Номер артикула | KE0126C2 |
| Номер деталі виробника | 6574300 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Amazone |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 120 mm |
| вліво / вправо | Правий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


