Номер артикула
493943
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між монтажними отворами100 mm
Ширина32 mm
Товщина32 mm
Загальна висота960 mm
Висота до рами820 mm
Діаметр монтажного отвору13 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляSW 400/440/560/720/870
Номер деталі виробника493943
НаконечникНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота до рами | 820 mm |
| Діаметр монтажного отвору | 13 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 493943 |
| Номер деталі виробника | 493943 |
| Загальна висота | 960 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | SW 400/440/560/720/870 |
| Відстань між монтажними отворами | 100 mm |
| Наконечник | Ні. |
| Товщина | 32 mm |
| Ширина | 32 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


