Номер артикула
212385
EANЕд. вимірюванняу кожному
Робоча ширина160 mm
Ширина монтажної частини37 mm
Товщина6 mm
Кількість монтажних отворів2
Ширина монтажних отворів11 mm
Довжина монтажних отворів11 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
ТипНапівсфера
Номер деталі виробника212385
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Монтанаn/a
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина монтажних отворів | 11 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 212385 |
| Номер деталі виробника | 212385 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Робоча ширина () | 160 mm |
| Тип | Півсфера |
| Товщина | 6 mm |
| Ширина монтажної частини | 37 mm |
| Ширина монтажних отворів | 11 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



