Номер артикула
214000
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина монтажної частини33 mm
Товщина6 mm
Кількість монтажних отворів1
Ширина монтажних отворів11 mm
Довжина монтажних отворів11 mm
ТипЗгорнутий
Номер деталі виробника214000
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Діаметр монтажних болтів10 mm
Монтанаn/a
ДвустороннийНі.
Ширина120 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Ні. |
| Диаметр монтажных болтов | 10 mm |
| Довжина монтажних отворів | 11 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 214000 |
| Номер деталі виробника | 214000 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 6 mm |
| Ширина | 120 mm |
| Ширина монтажної частини | 33 mm |
| Ширина монтажних отворів | 11 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


