Номер артикула
440603
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина260 mm
Ширина150 mm
Товщина8 mm
Кількість монтажних отворів3
Діаметр монтажних болтів12 mm
Ширина монтажних отворів13 mm
Довжина монтажних отворів20 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника440603
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Ні. |
| Диаметр монтажных болтов | 12 mm |
| Довжина | 260 mm |
| Довжина монтажних отворів | 20 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 440603 |
| Номер деталі виробника | 440603 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 150 mm |
| Ширина монтажних отворів | 13 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




