Номер артикула
441344
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина80 mm
Товщина10 mm
Загальна висота510 mm
Висота до рами330 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляCR 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 650 / 820,CRD 600 / 800
Номер деталі виробника441344
НаконечникНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота до рами | 330 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 441344 |
| Номер деталі виробника | 441344 |
| Загальна висота | 510 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | CR 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 650 / 820,CRD 600 / 800 |
| Наконечник | Ні. |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


