Номер артикула
443842
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина65 mm
Товщина10 mm
Загальна висота650 mm
Висота до рами480 mm
Діаметр монтажного отвору15.5 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляAGRILLA XTRA
Номер деталі виробника443842
НаконечникДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота до рами | 480 mm |
| Діаметр монтажного отвору | 15.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 443842 |
| Номер деталі виробника | 443842 |
| Загальна висота | 650 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | AGRILLA XTRA |
| Наконечник | Да |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 65 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



