Номер артикула
400530GP
EANЕд. вимірюванняу кожному
Загальна довжина480 mm
Ширина30 mm
Діаметр дроту9 mm
Внутрішній діаметр пружин82 mm
Номер деталі виробника400530
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляNZ
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр пружин | 82 mm |
| Діаметр дроту | 9 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 400530GP |
| Номер деталі виробника | 400530 |
| Загальна довжина | 480 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | NZ |
| Ширина | 30 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



