Номер артикула
201787KR
EAN8719493224368ед. виміриу кожному
Ширина45 mm
Товщина10 mm
Загальна висота510 mm
Висота до рами365 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляCS 300/350/400/420/500/620
НаконечникНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871949324368 |
| Висота до рами | 365 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 201787KR |
| Загальна висота | 510 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | CS 300/350/400/420/500/620 |
| Наконечник | Ні. |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



