Номер артикула
202181KR
EAN871610699256ед. вимірюванняу кожному
Ширина80 mm
Товщина10 mm
Загальна висота495 mm
Висота до рами315 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляSWIFT 400-870
НаконечникНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106992546 |
| Висота до рами | 315 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 202181KR |
| Загальна висота | 495 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | SWIFT 400-870 |
| Наконечник | Ні. |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



