Номер артикула
301002KR
EAN8719607014564ед. вимірюванняу кожному
EДіаметр отвору або каналу ✔58 mm
МатеріалGG20
Діаметр позашне.470 mm
Підходить для ісх. номери301002
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Вільне навантаження [г/м2]22 kg
SШирина96 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| E Діаметр отвору або каналу Ø | 58 mm |
| EAN | 8719607014564 |
| S Ширина | 96 mm |
| Діаметр зовн. | 470 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Матеріал | GG20 |
| Номер артикула | 301002KR |
| Підходить для вих. номери | 301002 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Питоме навантаження [г/м2] | 22 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



