Номер артикула
301012KR
EAN87196070543ед. вимірюванняу кожному
EДіаметр отвору або каналу ✔100 mm
МатеріалGG20
Діаметр позашне.480 mm
Підходить для ісх. номери301012
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Вільне навантаження [г/м2]9.5 kg
SШирина15 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| E Діаметр отвору або каналу Ø | 100 mm |
| EAN | 8719607052443 |
| S Ширина | 15 mm |
| Діаметр зовн. | 480 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Матеріал | GG20 |
| Номер артикула | 301012KR |
| Підходить для вих. номери | 301012 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Питоме навантаження [г/м2] | 9.5 kg |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



