Номер артикула
302300KR
EAN8719427783ед. вимірюванняу кожному
Довжина215 mm
Ширина35 mm
Товщина16 mm
Кількість монтажних отворів1
Діаметр монтажних болтів10 mm
Ширина монтажних отворів10.5 mm
Довжина монтажних отворів10.5 mm
ТипПлоська
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719427783 |
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 10 mm |
| Довжина | 215 mm |
| Довжина монтажних отворів | 10.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 302300KR |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 16 mm |
| Ширина | 35 mm |
| Ширина монтажних отворів | 10.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



