Номер артикула
451371
EANЕд. вимірюванняу кожному
Наручний діаметр410 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника451371
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів5
Діаметр кола твердих отворів104 mm
Діаметр твердих отворів13 mm
Кількість канавок20
Вугнутість16 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 16 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 13 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 104 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість канавок | 20 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Зовнішній діаметр | 410 mm |
| Номер артикула | 451371 |
| Номер деталі виробника | 451371 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


