Номер артикула
419997KR
EAN8719493372151ед. вимірюванняу кожному
Довжина245 mm
Ширина45 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів3
ТипЗгорнутий
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника419997
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493372151 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 245 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 419997KR |
| Номер деталі виробника | 419997 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



