Номер артикула
419998KR
EAN871943775ед. вимірюванняу кожному
Довжина200 mm
Ширина45 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів3
Мінімальна відстань між монтажними болтами50 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами50 mm
Ширина монтажних отворів13 mm
Довжина монтажних отворів20 mm
ТипПлоська
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника419998
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 871943775 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 200 mm |
| Довжина монтажних отворів | 20 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 50 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 50 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 419998KR |
| Номер деталі виробника | 419998 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 45 mm |
| Ширина монтажних отворів | 13 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



