Номер артикула
4199KR
EAN8719493372182ед. вимірюванняу кожному
Довжина240 mm
Ширина100 mm
Товщина8 mm
Кількість монтажних отворів3
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів50 mm
ТипНапівсфера
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника419999
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493372182 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 240 mm |
| Довжина монтажних отворів | 50 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 4199KR |
| Номер деталі виробника | 419999 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Півсфера |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 100 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



