Номер артикула
447150KR
EAN- 87194382990
- 8719607079884
у кожному
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляTD 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900, CS 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 616
Винт2 x 1270129VK
Відчинок, діаметр he12,5 x 12,5 mm
ліворуч / праворучПраворуч
Відстань між отворами57 mm
Товщина10 mm
Ширина190 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194382990 871960079884 |
| Гвинт | 2 x 1270129VK |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 447150KR |
| Отвір, діаметр Ø | 12,5 x 12,5 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | TD 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900, CS 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 616 |
| Відстань між отворами | 57 mm |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 190 mm |
| вліво / вправо | Праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


