Номер артикула
4471521KR
EAN87194383010ед. вимірюванняу кожному
Довжина500 mm
Ширина50 mm
Товщина20 mm
Кількість монтажних отворів3
Діаметр монтажних болтів13 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами56 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами56 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляTopdown, Td 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194383010 |
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 13 mm |
| Довжина | 500 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 56 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 56 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 4471521KR |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Topdown, Td 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900 |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 20 mm |
| Ширина | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



