Номер артикула
451372KR
EAN87194384895ед. виміриу кожному
Категорія продуктуЗнущання на Диск
Наручний діаметр410 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника- 423574
- 444568
- 451372
Здублений зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів5
Діаметр кола твердих отворів104 mm
Діаметр твердих отворів13 mm
Кількість канавок20
Вугнутість17 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіля- RD, RDP, RDF (from series 1500),
- RDA
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 87194384895 |
| Вугнутість | 17 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 13 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 104 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск сошника |
| Кількість канавок | 20 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Зовнішній діаметр | 410 mm |
| Номер артикула | 451372KR |
| Номер деталі виробника | 423574 444568 451372 |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | RD, RDP, RDF (from series 1500), RDA |
| Тип | Здублений зубчастий |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



