Номер артикула
452854KR
EAN- 8719493373
- 8719607005814
у кожному
Довжина250 mm
Ширина80 mm
Товщина12 mm
Кількість монтажних отворів1
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипПлоська
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника452854
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493385373 8719607005814 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 250 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 452854KR |
| Номер деталі виробника | 452854 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 80 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


