Номер артикула
457618KR
EAN87194386714ед. вимірюванняу кожному
Довжина250 mm
Ширина50 mm
Товщина12 mm
Кількість монтажних отворів1
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника457618
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194386714 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 250 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 457618KR |
| Номер деталі виробника | 457618 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 50 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


