Номер артикула
476169N
EAN8716106952106ед. вимірюванняу кожному
Загальна довжина410 mm
Ширина125 mm
Діаметр дроту10 mm
Кількість опор2
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8716106952106 |
| Діаметр дроту | 10 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість опор | 2 |
| Номер артикула | 476169N |
| Загальна довжина | 410 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Ширина | 125 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


