Номер артикула
4735858N
EAN87194393033ед. вимірюванняу кожному
Категорія продуктуДиск борони
Наручний діаметр430 mm
Товщина8 mm
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр твердих отворів12.5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194393033 |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диск борони |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 430 mm |
| Номер артикула | 4735858N |
| Плоский центр | Так |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Товщина | 8 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



