Номер артикула
475001KR
EAN8719607047692ед. вимірюванняу кожному
Номер деталі виробника475001
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляTD 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900, CS 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 620
Відчинок, діаметр he12,5 x 12,5 mm
ліворуч / праворучЛіворуч
Відстань між отворами57 mm
Товщина10 mm
Ширина190 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Expert Line |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8719607047692 |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 475001KR |
| Номер деталі виробника | 475001 |
| Отвір, діаметр Ø | 12,5 x 12,5 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | TD 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900, CS 300 / 350 / 400 / 420 / 500 / 620 |
| Відстань між отворами | 57 mm |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 190 mm |
| вліво / вправо | Ліворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


