Номер артикула
4795071KR
EAN8719607074575ед. вимірюванняу кожному
Довжина250 mm
Ширина80 mm
Товщина15 mm
Кількість монтажних отворів1
Ширина монтажних отворів12.5 mm
Довжина монтажних отворів12.5 mm
ТипЗгорнутий
МатеріалКарбід металу
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
ЗагартованийДа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Expert Line |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8719607074575 |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 250 mm |
| Довжина монтажних отворів | 12.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Матеріал | Карбід металу |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 4795071KR |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 80 mm |
| Ширина монтажних отворів | 12.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



