Номер артикула
498383CN
EAN8719607134255ед. вимірюванняу кожному
Довжина260 mm
Ширина82 mm
Кількість монтажних отворів2
Ширина монтажних отворів26 mm
ТипЗгорнутий
МатеріалКарбід металу
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника498383
Висота105 mm
ЗагартованийДа
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Expert Line |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 8719607134255 |
| Высота | 105 mm |
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 260 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Матеріал | Карбід металу |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 498383CN |
| Номер деталі виробника | 498383 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Ширина | 82 mm |
| Ширина монтажних отворів | 26 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


