Номер артикула
5120101458
EAN8719607102599Ед. вимірюванняу кожному
Довжина230 mm
Ширина45 mm
Товщина8 mm
Кількість монтажних отворів1
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіля- 7
- 8
- 9
Ні.
Кількість у пакунку20 pcs
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607102599 |
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 230 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Кількість в упаковці | 20 pcs |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 5120101458 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | 7 8 9 |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 8 mm |
| Ширина | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



