Номер артикула
6070400523
EAN87196072605ед. вимірюванняу кожному
Кількість25
Довжина220 mm
Ширина40 mm
Товщина6 mm
Кількість монтажних отворів1
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719607102605 |
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 220 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество | 25 |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 6070400523 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 6 mm |
| Ширина | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴


