Номер артикула
459608
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описШвидкі універсальні диски - Універсальні маркерні диски
Категорія продуктуДиски маркування
Наручний діаметр432 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника- 433779
- 444687
Плоский зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів98 mm
Діаметр твердих отворів13 mm
Кількість канавок20
Вугнутість38 mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вугнутість | 38 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 13 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 98 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диски маркування |
| Кількість канавок | 20 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 432 mm |
| Номер артикула | 459608 |
| Номер деталі виробника | 433779 444687 |
| Плоский центр | Так |
| Детальний опис | Швидкі універсальні диски - Універсальні маркерні диски |
| Тип | Плоский зубчастий |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



