Номер артикула
155027N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина270 mm
Ширина50 mm
Товщина15 mm
Кількість монтажних отворів2
ТипЗгорнутий
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіля- TopDown
- Swift
- Cultus
155027
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 270 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 155027N |
| Номер деталі виробника | 155027 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | TopDown Swift Cultus |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 15 mm |
| Ширина | 50 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


