Номер артикула
306239GP
EAN8719493280272ед. вимірюванняу кожному
Загальна довжина560 mm
Ширина36 mm
Діаметр дроту12 mm
Внутрішній діаметр пружин100 mm
Номер деталі виробника306239
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 8719493280272 |
| Внутрішній діаметр пружин | 100 mm |
| Діаметр дроту | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 306239GP |
| Номер деталі виробника | 306239 |
| Загальна довжина | 560 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Ширина | 36 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



