Номер артикула
427497GP
EAN871943719ед. вимірюванняу кожному
Загальна довжина700 mm
Ширина38 mm
Діаметр дроту12 mm
Номер деталі виробника427497
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляCarrier CR
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| EAN | 87194 378719 |
| Діаметр дроту | 12 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 427497GP |
| Номер деталі виробника | 427497 |
| Загальна довжина | 700 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Carrier CR |
| Ширина | 38 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



