Номер артикула
192215N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Ширина45 mm
Товщина10 mm
Загальна висота560 mm
Висота до рами380 mm
Діаметр монтажного отвору13 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляSWIFT 440-870
НаконечникДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота до рами | 380 mm |
| Діаметр монтажного отвору | 13 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 192215N |
| Загальна висота | 560 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | SWIFT 440-870 |
| Наконечник | Да |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



