Номер артикула
444898KR
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина480 mm
Ширина80 mm
Товщина12 mm
Кількість монтажних отворів3
Діаметр монтажних болтів13 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами56 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами56 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляTopdown, Td 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 13 mm |
| Довжина | 480 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 3 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 56 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 56 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 444898KR |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | Topdown, Td 300 / 400 / 500 / 600 / 700 / 900 |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 12 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



