Номер артикула
473585N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Докладний описШвидкі універсальні диски - Універсальні маркерні диски
Категорія продуктуДиски маркування
Наручний діаметр430 mm
Товщина5 mm
Номер деталі виробника- 459684
- 473585
Плоский зубчастий
Плоський центрДа
Форма центрального твердого отворуn/a
Кількість твердих отворів4
Діаметр кола твердих отворів98 mm
Діаметр твердих отворів12.5 mm
Кількість канавок8
Вугнутість41 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 41 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 98 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Категорія продукту | Диски маркування |
| Кількість канавок | 8 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 430 mm |
| Номер артикула | 473585N |
| Номер деталі виробника | 459684 473585 |
| Плоский центр | Так |
| Детальний опис | Швидкі універсальні диски - Універсальні маркерні диски |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоский зубчастий |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



