Номер артикула
5110300621M1
EANЕд. вимірюванняу кожному
Відстань між монтажними отворами45 mm
Ширина80 mm
Товщина10 mm
Кількість монтажних отворів2
Загальна висота516 mm
Висота до рами365 mm
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Підходить для моделі машини/автомобіляSWIFT 400-870
НаконечникНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота до рами | 365 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 5110300621M1 |
| Загальна висота | 516 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Підходить для моделі машини/автомобіля | SWIFT 400-870 |
| Відстань між монтажними отворами | 45 mm |
| Наконечник | Ні. |
| Товщина | 10 mm |
| Ширина | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


