Номер артикула
CP11247
EANЕд. вимірюванняу кожному
ВинтM12, DIN608
Спроектовано дляBBG, Kongskilde, Väderstad
Відчинок, діаметр he13 x 13 mm
Довжина100 mm
Кількість отворів2
Відстань між отворами45 mm
Товщина6.5 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гвинт | M12, DIN608 |
| Довжина | 100 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість отворів | 2 |
| Номер артикула | CP11247 |
| Отвір, діаметр Ø | 13 x 13 mm |
| Відстань між отворами | 45 mm |
| Спроектовано для | BBG, Kongskilde, Väderstad |
| Товщина | 6.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



