Номер артикула
CP270
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина270 mm
Ширина40 mm
Товщина16 mm
Кількість монтажних отворів2
Діаметр монтажних болтів12.5 mm
Мінімальна відстань між монтажними болтами45 mm
Максимальна відстань між монтажними болтами45 mm
ТипЗгорнутий
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Диаметр монтажных болтов | 12.5 mm |
| Довжина | 270 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 2 |
| Максимальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Мінімальна відстань між монтажними болтами | 45 mm |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | CP270 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Вигнутий |
| Товщина | 16 mm |
| Ширина | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



