Номер артикула
CP5032
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина215 mm
Ширина40 mm
Товщина6 mm
Кількість монтажних отворів1
Ширина монтажних отворів10.5 mm
Довжина монтажних отворів10.5 mm
ТипПлоська
ДвустороннийДа
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника302020
ЗагартованийНі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Так |
| Довжина | 215 mm |
| Довжина монтажних отворів | 10.5 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Ні. |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | CP5032 |
| Номер деталі виробника | 302020 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 6 mm |
| Ширина | 40 mm |
| Ширина монтажних отворів | 10.5 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



