Номер артикула
6070400703N
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина310 mm
Ширина40 mm
Товщина27 mm
Кількість монтажних отворів1
ТипПлоська
ДвустороннийНі.
Монтанаn/a
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Номер деталі виробника6070400703
ЗагартованийДа
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двосторонній | Ні. |
| Довжина | 310 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Загартований | Да |
| Количество монтажных отверстий | 1 |
| Монтажна сторона | n/a |
| Номер артикула | 6070400703N |
| Номер деталі виробника | 6070400703 |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Тип | Плоська |
| Товщина | 27 mm |
| Ширина | 40 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴

