Номер артикула
467951
EANЕд. вимірюванняу кожному
Довжина80 mm
Ширина75 mm
Товщина5 mm
Підходить для марки машини/автомобіляVäderstad
Відчинок, діаметр he12.5 mm
Вага170 g
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 170 g |
| Довжина | 80 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Номер артикула | 467951 |
| Отвір, діаметр Ø | 12.5 mm |
| Підходить для марки машини/автомобіля | Väderstad |
| Товщина | 5 mm |
| Ширина | 75 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



