Диск Вадерштад
179857
Зовнішній діаметр
470 mm
Товщина
5 mm
Номер деталі виробника
179857
Плоский центр
Да
Форма центрального твердого отвору
n/a
Кількість твердих отворів
4
Діаметр кола твердих отворів
98 mm
Діаметр твердих отворів
12.5 mm
Кількість канавок
10
Вігнутість
40 mm
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вугнутість | 40 mm |
| Діаметр кріпильних отворів | 12.5 mm |
| Діаметр кола центрів кріпильних отворів | 98 mm |
| Ед. измерения | у кожному |
| Кількість канавок | 10 |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Зовнішній діаметр | 470 mm |
| Номер артикула | 179857 |
| Номер деталі виробника | 179857 |
| Плоский центр | Так |
| Товщина | 5 mm |
| Форма центрального крепежного отверстия | n/a |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 ₴


